МЕНЮ
x

Оцінка збитків

Оцінка збитків - це визначення вартості відновлювальних робіт, які потрібні в результаті нанесення шкоди майну. Збиток може бути завдано як рухомого, так і нерухомого майна. Наша компанія здійснює оцінку будь-якого виду майна, а так само будь-якого ступеня складності.

Вся процедура проведення оцінки збитку займає невелику кількість часу, основними етапами є:

Незалежна експертна оцінка вартості збитку, як правило здійснюється з метою одержання компенсації за нанесений збиток від іншої сторони. Звіт про оцінку завданих збитків використовується як підтвердження витрат понесених потерпілою стороною, наші оцінювачі проведуть незалежну експертну оцінку збитку, а юристи нашої компанії допоможуть Вам з повним веденням справи в суді. Роки практики в даній сфері допомагають нам з повною упевненістю стверджувати про те, що нам немає рівних у даній сфері.

Оцінка збитків нерухомості

Оцінка збитків нерухомостіОцінка збитків нерухомості проводиться фахівцями нашої компанії. Збиток квартири, житлового будинку розраховується виходячи з отриманих ушкоджень, з розрахунком вартості відновлення. Для проведення оцінки збитку нерухомості необхідно:

Вартість оцінки збитку нерухомості розраховується індивідуально - від 400 грн.

Проведення робіт та підготовка звіту про оцінку збитку нерухомого майна займає від чотирьох годин, терміни розраховуються залежно від складності робіт.

Оцінка збитків транспортних засобів

Оцінка збитків транспортних засобівОцінка збитків транспортних засобів проводиться сертифікованими оцінювачами, які спеціалізуються в області товарознавства та автомобільної справи. Оцінка автомобіля після ДТП вимагає певних знань в автомобільній галузі, наші співробітники мають всі необхідні навички та програмне забезпечення для проведення оцінки ТС після ДТП. Для проведення оцінки збитку автомобіля від Вас потрібно:

Вартість оцінки збитку транспортних засобів розраховується індивідуально - від 400 грн.

Оцінка збитків транспортного засобу проводиться досить швидко, від чотирьох годин з моменту огляду автомобіля експертом.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи